Strona główna  >  Zasady i nagrody

Zasady i nagrody

Jak przyłączyć się do akcji? Zasady są proste!

 

plakat3

1. Wybierz jedną z kasz: jaglana, quinoa, gryczana, bulgur, kuskus, kukurydziana

2. Wymyśl przepis w jednej z wybranych kategorii: przystawki i przekąski, danie główne, deser, dla alergików (przepisy bez jajek, mleka, glutenu)

3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (tutaj) i wyślij.  Nie zapomnij dołączyć zdjęcia! Osoby niepełnoletnie muszą załączyć skan zgody rodziców (z podpisem) na udział w konkursie.

Podstawowe informacje:

Przepisy konkursowe można wysyłać od 01.05.2014 do 31.05.2014. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu, jeśli nie zbierze się minimalna ilość przepisów.

Nie oczekujemy profesjonalnych fotografii! Liczy się pomysł na przepis, ciekawe wykonanie, oryginalność. Atrakcyjne fotografie nagrodzimy w oddzielnej kategorii, dlatego nie musisz martwić się, że Twój przepis zostanie oceniony niżej ze względu na zdjęcie.

Każdy przepis musi być autorski, podpisany prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jedna osoba może dodać maksymalnie trzy przepisy (w dowolnej kategorii i z dowolną kaszą), ale każdy przepis musi być dodany pod tym samym, prawdziwym imieniem i nazwiskiem.  Jedna osoba może otrzymać tylko jeden pakiet nagród.

Co powinien zawierać przepis?

Krótki opis potrawy, zdjęcie, listę składników i sposób przygotowania. Za wzór można wziąć dowolny przepis dodany prze Ugotuj Kaszę.

Jak wziąć udział w akcji?

Wypełnij formularz na stronie, dołącz zdjęcie i wyślij do nas. Po moderacji Twój przepis pojawi się na stronie w wybranej kategorii.

Kiedy wyniki konkursu?

Wyniki ogłoszone zostaną w przeciągu tygodnia od daty zakończenia konkursu. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w ciągu dwóch tygodni od daty głoszenia wyników.

Jak przyznajemy nagrody?

1. Najlepsze przepisy wybiera jury złożone z pracowników Vita Natura
2. Po zakończeniu akcji wybieramy 3 najlepsze naszym zdaniem przepisy spośród wszystkich nadesłanych
3. Dodatkowo przyznajemy nagrodę w kategorii „najlepsze zdjęcie”

Nagrody:

I miejsce: warsztaty kulinarne Gotuj Zdrowo + prenumerata roczna magazynu SlowLife Food & Garden + kosz produktów Vita Natura + stała zniżka do sklepvita.pl (10%)

II miejsce: prenumerata roczna magazynu SlowLife Food & Garden + kosz produktów Vita Natura + stała zniżka do sklepvita.pl (8%)

III miejsce: prenumerata roczna magazynu SlowLife Food & Garden + kosz produktów Vita Natura + stała zniżka do sklepvita.pl (5%)

Nagroda za najlepsze zdjęcie:

Kosz produktów od Vita Natura + prenumerata magazynu magazynu SlowLife Food & Garden.

Szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj 

 

BIORĘ UDZIAŁ

Contact Us