Strona główna  >  O akcji

O akcji

ugotuj kaszę

Po co akcja Ugotuj kaszę?

Wszystko zaczęło się od … quinoa i kaszy jaglanej. Od kiedy wprowadziliśmy do oferty Vita Natura trzy rodzaje Quinoa zaczęły się pytania od klientów – jak ją przygotować? Do czego pasuje? Z kolei kasza jaglana zaczęła przeżywać drugą młodość i okazało się, że coraz więcej osób decyduje się po nią sięgnąć.

Narodził się więc pomysł, żeby przybliżyć temat różnych kasz tym, którzy chcieliby urozmaicić swoją codzienną dietę. Początkowo strona miała być tylko informacyjna, ale postanowiliśmy włączyć do naszej  akcji wszystkich, którzy chcieliby zainspirować siebie i innych tworząc wspaniałą bazę przepisów właśnie z kaszą w roli głównej.

Musimy to napisać – kasza jest pyszna i zdrowa! Nie jest też nudna, nie przygotowuje się jej długo. Chcemy, żebyście mogli się o tym przekonać. Włączenie kaszy do codziennej diety wyjdzie każdemu na dobre, a dodatkowo można odkryć nowe smaki i przepisy! Quinoa? Kasza jaglana? Bulgur? A może postawisz na popularną kaszę gryczaną w jeszcze nieznanej odsłonie? Decyzja należy do Ciebie!

samolotdużyUgotuj kaszę i wygraj nagrody!

Warsztaty Kulinarne „Gotuj zdrowo”, prenumerata SlowLife Food & Garden i produkty Vita Natura – takie nagrody czekają na tych, którzy podejmą wyzwanie i przygotują oryginalne danie z kaszy.

 

Zobacz jak przyłączyć się do akcji

 ZASADY I NAGRODY

Contact Us